VALDEMAR GREŠÍK – NATURA léčivé byliny, čaje, koření…

Ochutnejte naše bylinné čaje

Věříme, že život v souladu s přírodou přináší zdraví a spokojenost. Proto pro vás vybíráme nejlepší léčivé byliny a mícháme z nich bylinné čaje, masti, kapky, koupele... Dále dodáváme i další druhy čajů, koření, bylinné bonbóny, mošty, džemy, lihoviny.

tel:
+420 412 528 020
fax:
+420 412 529 046
e-mail:
objednavky@gresik.cz
web:
www.gresik.cz
facebook:
facebook.com/mostarnagresik
  • Saská 134/60
  • Děčín - Děčín X-Bělá
  • 405 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Léčivé byliny Bylinné čaje Bylinné extrakty


Tradice ve zpracování léčivých bylin

Naše firma vznikla v roce 1990 a od začátku se zabývala zpracováním léčivých bylin. Díky těmto zkušenostem v současnosti patříme k předním českým výrobcům bylinných i ovocných čajů, koření, kapek, mastí či koupelí i potravinových doplňků. Většina námi zpracovaných bylin pochází z Česka a při jejich výběru klademe důraz na kvalitu. 

Ovocné, zelené a bylinné čaje z naší nabídky

Užijte si léčivé byliny v té nejchutnější formě. Naše společnost vyrábí bylinné i ovocné čaje pro každou příležitost. Vyzkoušejte ucelenou řadu bylinných směsí Devatero bylin nebo si raději zvolte jednodruhový čaj s rostlinkou prospěšnou právě pro vás. Zahřejte se zázvorovým nebo ovocným čajem nebo se rozmazlete cestou kolem světa díky speciálním čajům ze čtyř světadílů. Poznejte sílu rooibosu, blahodárné účinky pu-erhu nebo osvěžení kvetoucím čajem.

Výrobky z léčivých bylin

Léčivé byliny nemusíte užívat jen ve formě čaje. Vyrábíme také nejrůznější bylinné extrakty, bylinné kapky nebo přípravky určené k zevnímu užití. Proto můžete uvolnit celé své tělo v bylinné koupeli či vyzkoušet mastičku z bylinek. A pro mlsné jazýčky máme celou řadu bylinných bonbónů.

Široká nabídka Dobrého koření bez glutamanu sodného

Tato série se vyznačuje mimořádnou kvalitou jednotlivých koření a velmi příznivou cenou v poměru k hmotnosti. Na výběr máte z cca 100 druhů!

Výrobky z ovoce a zeleniny

V naší moderní moštárně a palírně vyrábíme džemy, mošty, lihoviny....

Disponujeme vlastní mikrobiologickou a analytickou laboratoří. Veškeré suroviny v naší výrobě jsou tak pečlivě kontrolovány.

Otevírací doba

  • Po 7:3015:00
  • Út 7:3015:00
  • St 7:3015:00
  • Čt 7:3015:00
  • 7:3015:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.