Valdemar Grešík - Natura s. r. o. (Děčín - Děčín I-Děčín)

Ochutnejte naše bylinné čaje

Věříme, že život v souladu s přírodou přináší zdraví a spokojenost.Proto pro vás vybíráme nejlepší léčivé byliny a mícháme z nich bylinné čaje, masti, koupele či přírodní rostlinné silice.Dále dodáváme i další druhy čajů, sušené ovoce, bylinné bonbony, kávu, mošty, koření a jiné potravinové doplňky.

 • Myslbekova 412/21
 • Děčín - Děčín I-Děčín
 • 405 02
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Léčivé byliny Bylinné čaje Bylinné extrakty


Tradice ve zpracování léčivých bylin

Naše firma vznikla v roce 1990 a od začátku se zabývala zpracováním léčivých bylin. Díky těmto zkušenostem v současnosti patříme k předním českým výrobcům bylinných i ovocných čajů, koření, kapek, mastí či koupelí i potravinových doplňků. Většina námi zpracovaných bylin pochází z Česka a při jejich výběru klademe důraz na kvalitu. Kromě toho distribuujeme také rozmanitý sortiment domácích i zahraničních výrobků zaměřených na čaje a jejich příslušenství, kávu, bylinné preparáty či zdravé cukrovinky a bylinné bonbony.

Ovocné, zelené a bylinné čaje z naší nabídky

Užijte si léčivé byliny v té nejchutnější formě. Naše společnost vyrábí bylinné i ovocné čaje pro každou příležitost. Vyzkoušejte ucelenou řadu bylinných směsí Devatero bylin nebo si raději zvolte jednodruhový čaj s rostlinkou prospěšnou právě pro vás. Nemůžete si vybrat? Zkuste tedy mix pro své znamení zvěrokruhu, zahřejte se zázvorovým nebo ovocným čajem nebo se rozmazlete cestou kolem světa díky speciálním čajům ze čtyř světadílů. Poznejte sílu rooibosu, blahodárné účinky pu-erhu nebo osvěžení kvetoucím čajem.

Výrobky z léčivých bylin

Léčivé byliny nemusíte užívat jen ve formě čaje. Vyrábíme také nejrůznější bylinné sirupy, kapky nebo přípravky určené k zevnímu užití. Proto můžete uvolnit celé své tělo v bylinné koupeli či vyzkoušet mastičku z bylinek. Především pro milovníky aromaterapie dodáváme přírodní rostlinné silice, které jsou vynikající pro relaxaci i uvolnění ucpaného nosu. A pokud chcete mít své bylinky stále s sebou a ještě zdravě mlsat, pomohou vám bylinné bonbony z naší produkce.

Další naše výrobky pro chuť i radost

Udělejte si příjemnou chvíli i s našimi dalšími výrobky. Odpočívejte s vůní plantážní pražené kávy. Doplňte vitamíny se sušeným ovocem nebo si uvařte něco dobrého s výběrem našich koření. Disponujeme vlastní mikrobiologickou a analytickou laboratoří. Veškeré suroviny v naší výrobě jsou tak pečlivě kontrolovány.

Otevírací doba

 • Po 8:0017:30
 • Út 8:0017:30
 • St 8:0017:30
 • Čt 8:0017:30
 • 8:0017:30
 • So 8:0011:00
 • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.